آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

ناز سرام میبد

شرکت ناز سرام میبد با بهره گیری از تجربه مدیران و موسسان این شرکت و سابقه دیرین در منطقه در 21 اسفند ماه سال 1385 در عرصه ای متفاوت وارد صنعت کاشی و سرامیک ایران شد . این شرکت با تجهیز جدیدترین دستگاههای ایتالیایی از شرکت SACMI توانست کمتر از 7 ماه حضور خود را در بازارهای داخلی و کشورهای همجوار مسجل کند ، استفاده از پرس های فوق قوی در کنار خطوط تولید مجهز به تکنولوژی روز دنیا همچون دستگاههای چاپ دیجیتال ، تولیدات این شرکت را در رده هایی هم تراز با نمونه های برتر جهانی قرار داد ، محصولات متمایز با ابعادی متفاوت به همراه نمادهای هنر ایرانی که بر گرفته از طبیعت بی نظیر خدادادی است از ویژگیهای منحصر به فردی است که ناز سرام با تکیه بر آن در عرصه بازار حضور یافته است ناز سرام اگر چه به تولید کم اکتفا نموده اما از ابتدا در صدد تولیدات با کیفیتی در سطح استاندارد جهانی بوده است.
فعالیتهای شرکت نازسرام
ناز سرام میبد با هدف تولید روزانه 18000 متر مربع گرانیت طراحی و به مرحله اجرا در آمد ، با توجه به نیاز بازار با دستگاه های مذکور به تولید کاشی کف بدنه قرمز با همان دستگاهها اقدام نمود . به همین دلیل امکان تولید کاشی با ابعاد بزرگتر از حد معمول فراهم شد . کاشی ناز سرام در دومین سال تولید خود موفق به تولید بزرگترین کاشی بدنه قرمز به ابعاد70 *140 شد و در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران رونمایی گردید . از سوی دیگر ، بهره گیری از واحد طراحی مجزا ، محصولات این شرکت را به بازار کف و دیوار بطور همزمان فراهم ساخته است ، از سوی دیگر خرید دستگاه جدید چاپ دیجیتال (کراجت) برای اولین بار در ایران تولیدات رستیک با چاپ در عمق محصولاتی متمایز را در ابعاد گوناگون به بازار عرضه نمود تا تحولی نو در تلفیق کاشی و دکوراسیون نوین را فراهم آورد .
احترام به محیط زیست
توجه ویژه ناز سرام به محیط زیست و تولید کاشی با استفاده از صنعتی پاک ، باعث شد این شرکت با بهره گیری از دستگاه های تصفیه آب و هوا ، به یکی از موفقترین کارخانجات مورد توجه سازمان محیط زیست بدل شود ، هم اکنون واحدهای تصفیه فاضلاب صنعتی و انسانی این شرکت راه اندازی شده و واحدهای تصفیه هوا نیز از ابتدای شروع به کار کارخانه در حال کار بوده اند ، همین امر فضایی مطلوب را برای کارکنان این شرکت فراهم نموده است.

جهت مشاهده لیست نمایندگان اینجا کلیک نمائید.
مشخصات کلی

ناز سرام میبد

  • تولید کننده

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک نمائید.

کیلومتر 6 جاده میبد - یزد - شرکت کاشی نازسرام میبد

www.nazceram.com

اطلاعات کارخانه

کیلومتر 6 جاده میبد - یزد - شرکت کاشی نازسرام میبد

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۶۰ نفر
۱,۷۶۲,۴۱۰ نفر
۲,۴۵۱ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map